سوالات متداول

مجموعه گوهرباستان در تلاش است تا انواع فلزیاب با مرغوب ترین قیمت در اختیار کاوشگران و همکاران گرامی قرار دهد. شما می توانید بدون صرف زمان زیاد از سراسر کشور محصولات ما را تهیه کرده و در سریع ترین فرصت آن را تحویل بگیرید. 

برای ثبت با روش زیر می توانید اقدام کنید.

1.شما می توانید با افزودن محصولات مورد نظر به سبد خرید و ثبت آنها سفارش خود را ثبت کنید در سریع ترین فرصت همکاران ما با شما تماس می گیرن بعد از صدور پیش فاکتور و واریز مبلغ سفارش شما به محل مورد نظر ارسال می شود.

2.همچنین شما این امکان را دارید که لازم مورد نظر خود در شماره درج شده در سایت از طریق پیامک،واتساپ،تلگرام و سروش پلاس ارسال کنید و بعد صدور فاکتور و واریز مبلغ ثبت سفارش شما نهایی می شود.

تمامی محصولات با مشخصاتی که ذکر شده تحویل خریداران داده می شود در صورتی که محصول با آن چیزی که برای شما فاکتور شده باشد مقایرت نداشته باشد می توانید آن را مرجوع کنید.

ضمانت هر کالا بسته به شرایط خود متفاوت هست و در زیر هر محصول شرایط ضمانت ذکر شده و برخی محصولات فاقد ضمانت می باشد، در صورتی که ضمانت کالا در زیر محصول درج نشده بود می توانید از پشتیبان نسبت به شرایط ضمانت کالا سوال کنید.

در حال حاضر گوهرباستان به سراسر کشور ارسال دارد.

خریداران می توانند با انتخاب چهار روش پست،اتوبوس،باربری،اتومبیل شخصی نسبت به ارسال سفارش اقدام کند.

در حال حاضر تمامی هزینه های ارسال  هم هزینه شهری و بیرون شهری با هر روش ارسالی (پست،باربری،اتوبوس،ماشین های شخصی باربری و غیر باربری ) برعهده خریدار می باشد.

بله در حال حاضر شرکت کوهر باستان در سه شهر تهران ، اصفهان ، بندر انزلی دارای شبعه فروش می باشد.