درباره ما

ما را بیشتر بشناسید

ما کی هستیم ؟

با پیشرفت تکنولوژی و عصر ارتباطات و فضای مجازی این امکان برای بشر فراهم شد تا بتواند با صرف هزینه و زمان کمتر از سراسر جهان کالا و خدمات مورد نظر خود را تهیه کند. به همین منظور شرکت گوهرباستان با ایجاد یک بستر جامع و کامل از لوازم فلزیاب تاسیس گردید تا مشتریان بتواند از سراسر کشور بدون نیاز به حضور فیزیکی اجناس مورد نیار خود را تهیه کند. این مجموعه با رعایت دو اصل کیفیت بالا و قیمت مناسب و همچنین با سرلوحه قرار دادن نیاز مشتریان فعالیت خود را آغاز کرد.

محصول با کیفیت

ما در تلاشیم تا بهترین فلزیاب، گنج یاب ، طلایاب با نازل ترین قیمت برای شما عزیزان فراهم کنیم تا حس یک تجربه خرید خوب را برای شما تداعی کنیم.

رضایت مشتریان

رضایت مشتری یکی از اهداف اصلی ماست که با سرلوحه قرار دادن این موضوع بتوانیم بهترین کالا ها راه در اختیاز شما قرار دهیم.

ارسال سریع به تمام نقاط کشور

ارسال سریع به تمام نقاط کشور یکی از نقاط قوت شرکت گوهرباستان می باشد که شما این امکان را دارید که شیوه های مختلف اجناس خود را در محل تحویل بگیرید.

هدف ما چیست ؟

گوهرباستان در تلاش هست با کیفیت ترین لوازم فلزیاب،طلایاب،گنجیاب مانند دستگاه های اسکنر فلز، نقطه زن و ردیاب با امن ترین و راحت ترین شیوه خرید آنلاین و حضوری برای شما مشتریان عزیز فراهم کنیم. در سایت گوهرباستان تمامی اطلاعات محصول به درستی درج شده هست و این امکان را برای کاربران مهیا کرده هست تا با مقایسه محصولات متنوع انتخاب‌ دقیقی بسته به نیاز خود داشته باشند، همچنین می توانید از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.